دانش یاب

قوانین و شرایط

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی دانش یاب به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه و مطالعه دقیق و آگاهی به کلیه بخش هایی که جهت معرفی و برقراری ارتباط با مشتریان در وب سایت قرارگرفته است،می باشد. در صورت عدم توافق با این شرایط شما مجاز به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود.در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت فروشگاه دانش یاب”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی دانش یاب” به آدرس اینترنتی www.daneshyab.ir می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “سایت فروشگاه دانش یاب” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “سایت فروشگاه دانش یاب” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

۱- دامنه www.daneshyab.ir متعلق به فروشگاه اینترنتی دانش یاب و شخص حقیقی صاحب امتیاز آن می باشد.

۲ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت فروشگاه دانش یاب” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.کاربران اینترتی خریدار محصولات تنها برای آگاهی شخصی اقدام به خرید می نمایند و هرگونه بهره برداری اقتصادی ، تکثیر و کپی غیر قانونی ممنوع می باشد.

۳ – اطلاعات موجود در “سایت فروشگاه دانش یاب” از منابع معتبر و مرتبط جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت فروشگاه دانش یاب” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه دانش یاب” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

۴ – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش مقالات،محصولات و خدمات مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.مگر در مواردی که دانلود فوری برای محصولات در نظر گرفته شده باشد.که در این صورت نیازی به ثبت نام نمی باشد.

۵ – شما به سایت فروشگاه دانش یاب اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاه دانش یاب” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت فروشگاه دانش یاب” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۶ – “سایت فروشگاه دانش یاب” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل سایت فروشگاه دانش یاب نباشند و سایت فروشگاه دانش یاب هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. “سایت فروشگاه دانش یاب” این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت فروشگاه دانش یاب” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از سایت فروشگاه دانش یاب اداره شده، لذا “سایت فروشگاه دانش یاب” نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت فروشگاه دانش یاب” و یا فایل های دریافتی از فروشندگان ثالث سایت دانشیاب باشد، خود برعهده خواهید داشت.

۷ – “سایت فروشگاه دانش یاب” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت فروشگاه دانش یاب” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

۸ – “سایت فروشگاه دانش یاب” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، خدمات، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت فروشگاه دانش یاب” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از “سایت فروشگاه دانش یاب” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

۹ – “سایت فروشگاه دانش یاب” امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

۱۰ – “سایت فروشگاه دانش یاب” الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود “سایت فروشگاه دانش یاب” این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

۱۱ – ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت فروشگاه دانش یاب” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

۱۲ – تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی دانش یاب با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

۱۳ – ارتباط فروشگاه اینترنتی دانش یاب با کاربران از طریق daneshyab.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۱۴ – هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت فروشگاه دانش یاب” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت فروشگاه دانش یاب” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

۱۵ – حساب کاربری هر شخص حقیقی یا حقوقی در طرح (همکاری در فروش) بعد از فعال شدن طبق روش های اعلامی (بعد از اولین خرید یا توسط کارشناسان فروشگاه)، به مدت ۲۵۰ روز فعال خواهد بود. این زمان بعد از انجام هر خرید توسط صاحب حساب کاربری یا دریافت پورسانت آنی، مجدد به ۲۵۰ روز بر میگردد.

۱۶ – ارزش کالا یا خدمات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

۱۷ – کاربر در هر زمان می تواند با مراجعه به بخش صفحه “حساب من” و انتخاب گزینه لغو عضویت، به عضویت در سایت خرید اینترنتی دانش یاب خاتمه دهد.

۱۸- ارتباط با کلیه بخش های سایت از طریق “تماس با ما” و یا”درخواست تماس باشما” که لینک آن در صفحه اول سایت موجود است برقرار می‌گردد. ضمنا در مواقع ضروری امکان پشتیبانی آنلاین نیز منظور شده است.

۱۹ – خریدار میتواند در هر زمان با مراجعه به صفحه کاربری خود ،به سوابق دانلودی و فایل های خریداری شده خود دسترسی پیدا کند.این اطلاعات به مدت یکسال در ناحیه کاربری حفظ خواهد شد و در صورت عدم فعالیت و یا مراجعه خریدار در این مدت زمان، حذف می گردند.در مورد محصولاتی که دارای دانلود فوری می باشند به دلیل اینکه بدون ثبت نام انجام می پذیرد امکان ذخیره سازی وجود نخواهد داشت.

۲۰ – در صورتی که در متن ترجمه ها اشتباه فاحش و یا کاستی بزرگی موجود باشد خریدار می تواند از طریق ارسال تیکت و یا هر یک از راه های ارتباطی موجود در بخش تماس با ما موارد را اطلاع دهد تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام گردد.

۲۱ – گرچه سایت دانش یاب نسبت به اعتبار سنجی محصولات و فروشندگان و همچنین کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده اقدام مینماید، ولی محصولات و خدماتی که در سایت دانش یاب ارائه میگردد ممکن است متعلق به فروشندگان دیگری باشد که از طریق  سایت دانش یاب اقدام به معرفی و ارائه محصولات و خدمات خود نموده اند لذا ضروریست که خریداران و مراجعین سایت نسبت به مطالعه دقیق مشخصات فروشنده ، امتیاز فروشنده ، دیدگاه دیگر کاربران نسبت به آن فروشنده  و خدمت یا کالای ارائه شده توسط فروشنده در صفحه فروشندگی وی اقدام نمایند . سایت دانش یاب هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت ، محتوا و نوع محصولات و خدمات ارائه شده از سوی فروشندگان ثالث و همچنین هرگونه ارتباط بین خریدار و فروشنده در محیطی خارج از محیط رسمی خرید و فروش سایت دانش یاب و همچنین کانال های رسمی سایت دانش یاب نخواهد داشت. گرچه در صورت بروز مشکل در اینگونه خدمات و در صورت اعلام مشتری از طریق کانال های ارتباطی در قسمت تماس با ما و یا پیشنهادات و انتقادات ،سایت دانش یاب تا حد امکان نسبت به پیگیری مشکل و جبران خسارت وارده ، به صورت اختیاری و تا حد ممکن اقدام می نماید.

۲۲ – این توافق نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت فروشگاه دانش یاب” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = سایت فروشگاه دانش یاب به آدرس اینترنتی: Daneshyab.ir

فروشنده ثالث = اشخاص حقیقی و حقوقی که از طریق وب سایت دانش یاب اقدام به معرفی و فروش کالا و خدمات خود می نمایند.

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

١ – فروشنده / فروشنده ثالث متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ – فروشنده / فروشنده ثالث موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا و خدمات  را در اختیار خریدار قرار دهد.

۳ – فروشنده / فروشنده ثالث موظف است ارائه خدمات و کالاهای موضوع سایت اینترنتی دانش یاب را به صورت آنی و پس از پرداخت هزینه از سوی خریدار،جهت دانلود در دسترس خریدار قرار دهد.

۴ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.همچنین موظف است قبل از سفارش مقالات و یا خدمات نسبت به مطالعه نمونه ترجمه و نمونه انگلیسی مقالات که در صفحه مخصوص آن مقاله قرار داده شده است اقدام نموده،و سپس اقدام به خرید نماید.ارسال سفارش از سوی خریدار به منزله تایید موارد فوق از سوی وی می باشد.

۵- خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

۶ – کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

۷ – خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “راهنمای خرید” را مطالعه نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

سایت فروشگاه دانش یاب به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

سایت فروشگاه دانش یاب متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از “سایت فروشگاه دانش یاب”، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

“سایت فروشگاه دانش یاب” اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین “سایت فروشگاه دانش یاب” مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط “سایت فروشگاه دانش یاب” ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط “سایت فروشگاه دانش یاب” برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها ، تامین اطلاعات آماری و تامیین امنیت کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

“سایت فروشگاه دانش یاب” از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. “سایت فروشگاه دانش یاب” همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

“سایت فروشگاه دانش یاب” فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، Email و … به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.

“سایت فروشگاه دانش یاب” صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از کوکی ها

“سایت فروشگاه دانش یاب” از Cookie استفاده می کند تا به شما برای شخصی سازی استفاده از وب سایت و بهبود سرویس ها کمک کند. Cookie یک فایل متنی محتوی یک سری داده است که توسط یک صفحه وب بر روی رایانه شما قرار داده می شود. از Cookie ها برای اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمی توان استفاده کرد. Cookie ها به طور منحصر به فرد به شما اختصاص داده شده و فقط توسط وب سایتی که Cookie را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.

یکی از اهداف اصلی Cookie ها فراهم کردن امکانی ویژه برای شما جهت صرفه جویی در وقت است. Cookie موظف است بازدید مجدد شما از صفحه ای خاص را به Web Server اطلاع دهد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصی سازی صفحات “سایت فروشگاه دانش یاب” استفاده کنید یا به عنوان یک عضو در سایت یا سرویس های آن ثبت نام نمایید، Cookie می تواند به شما کمک کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اینکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنید در دسترس باشد. این امر فرآیندهای تکراری ورود اطلاعاتی نظیر شناسه کاربری را ساده می کند. وقتی شما به “سایت فروشگاه دانش یاب” برگردید، اطلاعاتی که قبلا وارد کرده اید در دسترس بوده و شما می توانید به راحتی از ویژگی های شخصی سازی شده سرویس های وب سایت بهره مند شوید.

شما این توانایی را دارید که Cookie را قبول یا رد کنید. بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار Cookie را می پذیرند اما معمولا این امکان وجود دارد که شما با تغییر تنظیمات پیش فرض مرورگر خود از قبول Cookie خودداری کنید. در این صورت، ممکن است قادر نباشید از همه امکانات پویا و قابلیت های سرویس های “سایت فروشگاه دانش یاب” و سایت های دیگر بهره مند شوید. ما پیشنهاد میکنیم به منظور استفاده کامل و جلوگیری از به وجود آمدن ایرادات یا مشکلات آتی که غیر قابل پیش بینی می باشند، دریافت Cookie بر روی رایانه و مرورگر خود را غیر فعال نکنید.

در بسیاری از قسمت های فروشگاه از تکنولوژی Java استفاده شده که این تکنولوژی به صورت پیش فرض بر روی تمامی مرورگرها فعال می باشد. چنانچه به هر دلیل وب سایت ما قادر به برقراری ارتباط با استفاده از این تکنولوژی بر روی رایانه و مروگر شما نباشد، پیغامی مشخص و واضح در بالای وب سایت برای شما نمایش داده می شود. در صورتی که هرگونه اختلالی در سرویس دهی به کاربر به دلیل مشکل یا ایراد در این تکنولوژی بر روی مرورگر یا رایانه کاربر به وجود آید، سایت فروشگاه دانش یاب هیچگونه مسئولیتی در این باره قبول نمی کند.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی daneshyab.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

“سایت فروشگاه دانش یاب” هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از daneshyab.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo! Messenger و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.

برای تماس با “سایت فروشگاه دانش یاب”، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال کنید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

“سایت فروشگاه دانش یاب” از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید “سایت فروشگاه دانش یاب” به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

سایت فروشگاه دانش یاب خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما، با ما در میان بگذارید